Direct klantinformatie vanuit Teamleader inzichtelijk bij een inkomende en/of uitgaande oproep
Overzicht
Met de Teamleader CRM connector verschijnt er bij een inkomende en/of uitgaande oproep direct een pop-up in het beeldscherm van je PC met de klantinformatie vanuit Teamleader en kun je direct de klantkaart openen.
De Teamleader CRM connector is onderdeel van de Bubble telefonie koppeling van Red Cactus.
Features
De te vertonen informatie en de knoppen in de pop-up zijn volledig naar wens van de eindgebruiker samen te stellen.
Bubble heeft een aantal unieke eigenschappen. Bij doorverbonden gesprekken blijft het mogelijk om de klantgegevens te tonen (dus niet alleen de gegevens van je collega) en wanneer je met meerdere beeldschermen werkt, kun je zelf kiezen op welk scherm je de pop-up wilt zien. Daarnaast is zichtbaar welke Bubble gebruiker als laatste een belpoging gedaan heeft naar het nummer van de beller wat handig kan zijn als diegene terugbelt maar niet weet door welke collega hij of zij gebeld zou kunnen zijn.
Ook kun je vanuit dit softwarepakket uitbellen middels de klik-en-bel functionaliteit.
Als gebruiker kun je de te vertonen pop-up volledig zelf inhoud geven. Denk hierbij aan gegevens zoals:
|
|
Technisch
Bubble - en daarmee de Teamleader CRM connector - koppelen aan VoIPGRID is zeer eenvoudig. Na het aanmaken van de gebruikers in de portal hoef je alleen nog maar de unieke link in te voeren in de Gespreksnotificatie module binnen de VoIPGRID omgeving. Het softwarepakket Teamleader wordt gekoppeld op basis van de API gegevens van de gebruiker.
Compatibiliteit
Bubble is een applicatie die zowel lokaal als centraal geïnstalleerd kan worden. De applicatie is beschikbaar voor zowel Windows als MacOS gebruikers.
De Red Cactus Bubble applicatie is getest in combinatie met VoIPGRID.
Binnen het VoIPGRID Platform is de volgende module noodzakelijk:
- Gespreksnotificaties
Tarief
Licentie per bedrijf eenmalig: €155,00
Licentie per gebruiker per maand: €5,20
Op de VoIPGRID Marketplace is de volgende disclaimer van toepassing.